www.tjspartakprerov.cz    TJ Spartak Přerov, spolek
TJ Spartak Přerov
Vítejte na TJ Spartak Přerov
Nacházíte se na: www.tjspartakprerov.cz
Adresa TJ Spartak
TJ SPARTAK PŘEROV, spolek
Bezručova 770/4
750 02 Přerov

00534935
DIČ CZ00534935
Bankovní spojení:
Komerční banka a. s.
č.ú.20839831/0100

Telefon:
+420 581 735 016
E-mail:
spartak.prerov@volny.cz
www.tjspartakprerov.cz
Napište na TJ Spartak
Vítejte
Vítejte na TJ Spartak Přerov
Home
TJ SPARTAK PŘEROV, spolek je registrovaný u Krajského soudu v Ostravě pod spisovou značkou L 32. Je subjektem registrovaným v ČUS  pod CZ0714058.

Tělovýchovná jednota je společenskou organizací s právní subjektivitou, která sdružuje členy sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů a odborů. Organizuje zejména vlastní sportovní proces a v souladu se svými zájmy také usiluje o zpřístupňování různých forem tělesné kultury především dětem, mládeži a dalším zájemcům ze všech vrstev veřejnosti.

V současné době je v TJ SPARTAK PŘEROV, spolek registrováno celkem 646 členů a to v 14 oddílech a odborech – ATLETIKA, HOROLEZECTVÍ, KANOISTIKA, KUŽELKY, MENTÁLNĚ POSTIŽENÍ SPORTOVCI, MODERNÍ GYMNASTIKA, NOHEJBAL, PLAVECKÉ SPORTY – plavání a dálkové a zimní plavání, SÁLOVÁ CYKLISTIKA, ŠACHY, TURISTICKÝ ODBOR – turistika a vysokohorská turistika a VESLOVÁNÍ. TJ SPARTAK PŘEROV, spolek provozuje tělovýchovná zařízení Kuželnu, Loděnici, Sportovní halu a Sportovní areál – atletický ovál včetně sektorů technických disciplín a fotbalové hřiště s umělou trávou.


 
4.jpg
    Oddíly TJ Spartak Přerov, spolek
Celoroční provoz sportovišť a činnost oddílů a odborů TJ SPARTAK PŘEROV, spolek jsou realizovány za finanční spoluúčasti statutárního města Přerova

Olomoucký kraj finančně přispívá na činnost oddílů, odborů a činnost dětí a mládeže TJ SPARTAK PŘEROV, spolek
 Sportuj s námi - Česka unie sportu
    Utility stránek
Vytisknout stránku
Přidat stránku k oblíbeným