www.tjspartakprerov.cz    TJ Spartak Přerov, spolek

www.tjspartakprerov.cz
Napište na TJ Spartak
Vítejte na TJ Spartak Přerov
TJ SPARTAK PŘEROV, spolek je registrovaný u Krajského soudu v Ostravě pod spisovou značkou L 32. Je subjektem registrovaným v ČUS  pod CZ0714058.

Tělovýchovná jednota je společenskou organizací s právní subjektivitou, která sdružuje členy sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů a odborů. Organizuje zejména vlastní sportovní proces a v souladu se svými zájmy také usiluje o zpřístupňování různých forem tělesné kultury především dětem, mládeži a dalším zájemcům ze všech vrstev veřejnosti.

V současné době je v TJ SPARTAK PŘEROV, spolek registrováno celkem 646 členů a to v 14 oddílech a odborech – ATLETIKA, HOROLEZECTVÍ, KANOISTIKA, KUŽELKY, MENTÁLNĚ POSTIŽENÍ SPORTOVCI, MODERNÍ GYMNASTIKA, NOHEJBAL, PLAVECKÉ SPORTY – plavání a dálkové a zimní plavání, SÁLOVÁ CYKLISTIKA, ŠACHY, TURISTICKÝ ODBOR – turistika a vysokohorská turistika a VESLOVÁNÍ. TJ SPARTAK PŘEROV, spolek provozuje tělovýchovná zařízení Kuželnu, Loděnici, Sportovní halu a Sportovní areál – atletický ovál včetně sektorů technických disciplín a fotbalové hřiště s umělou trávou.

TJ SPARTAK PŘEROV, spolek
nabízí k pronájmu volné nebytové prostory na sportovní hale.
Prostory lze využít jako kanceláře a sklady.
Bližší informace poskytne pan Ing. Vladimír Sedláček, tel.: 602 385 466.

Conscientious online pharmacies do their uttermost to deliver drugs to customers ASAP. They are well aware that it takes a while for an item to get to the place located half the world away from https://rxmedson.com/ where they are. Therefore, they seek to cooperate with reputable transportation services, who have been operating for years and gained decent records.

Oddíly TJ Spartak Přerov, spolek
Celoroční provoz sportovišť a činnost oddílů a odborů TJ SPARTAK PŘEROV, spolek jsou realizovány za finanční spoluúčasti statutárního města Přerova

Olomoucký kraj finančně přispívá na podporu výstavby a rekonstrukci sportovních zařízení TJ SPARTAK PŘEROV, spolek
Olomoucký kraj finančně přispívá na činnost oddílů, odborů a činnost dětí a mládeže TJ SPARTAK PŘEROV, spolek